کمک مردمی از طریق موبایل : #10*6*7*

تاريخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۷

درحالیکه داشتن نگرش مثبت در زندگی فواید متعددی دارد، اما نتایج تحقیق اخیر نشان می دهد هیجانات مثبت می تواند در مقابله با سرطان هم موثر باشند. محققان دریافتند رابطه عمیقی بین وضعیت روحی و روانی بیمار و میزان زنده ماندنش بعد از سرطان وجود دارد. این مطالعه بر روی موش ها با بررسی نقش سیستم پاداش مغز در مقابله با تومورها انجام شد.   به گفته محققان، «با درنظر گرفتن نقش محوری سیستم پاداش مغز در بروز هیجانات و …..


تاريخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۴

موسسه تحقیقات سرطان آمریکا به ۱۰ گام مهمی که برای مقابله با سرطان که مرتبط با عادت های غذایی و اصلاح شیوه زندگی است، اشاره کرده است که در این مطلب به آن می‌پردازیم. سرطان یکی از معضلات بزرگ علم طب است که اگرچه علم قرن حاضر همچنان ناتوان از پیشگیری قطعی و درمان قطعی بعضی از انواع آن است، اما تلاش ها ادامه دارد و پزشکان توانسته اند طول عمر و کیفیت زندگی بیشتر مبتلایان به این بیماری را …..


تاريخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۳

رژیم غذایی نادرست در دراز مدت بر سلامت تاثیر منفی می گذارد و می تواند حتی سبب خطر مرگ انسان شود. همه ی ما به مصرف روزانه برخی ماد غذایی عادت کرده ایم بدون اینکه از خطر آن ها برای سلامت مان با خبر باشیم کباب صرف نظر کردن از بوی کباب دشوار است، مواد شیمیایی که طی فرآیند کباب کردن، وارد گوشت می‌شوند با خطر ابتلا به سرطانپانکراس و سرطان پستان همراه است، سعی کنید مصرف کباب را محدود …..


تاريخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۵

بازارچه خیریه غذا و صنایع دستی انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران با همراهی بانوان نیکوکار زمان:  ۵ الی ۸ تیر ساعت:  ۱۷ الی ۲۱:۳۰ مکان: بابل، میدان اوقاف، اول آهنگرکلا، روبروی روغن نباتی شکوفه   حضور شما مایه دلگرمی ماست، حضور سبزتان را ارج می نهیم  


تاريخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۵۲

انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران در نظر دارد بازارچه خیریه ای به نفع بیماران مبتلا به سرطان در بابل برگزار کند لذا عزیزانی که تمایل دارند جهت همکاری و همیاری در پخت و تهیه غذا و همچنین تدارکات برگزاری بازارچه در این کار خیر سهیم شوند لطفا تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند ۰۱۱۳۲۲۰۳۳۶۷ ۰۱۱۳۲۲۰۳۳۶۹ ۰۹۳۷۸۷۲۹۴۵۴


تاريخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۷

انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران در روز پنج شنبه ۱۰ خرداد، طرح روز جهانی بدون دخانیات را در ساحل دریای خزر ، پارکینگ ۱ بابلسر، برای آگاهی مردم و مبارزه با دخانیات، اجرا کرد.


تاريخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۹

تخم مرغ تخم مرغ ها را نباید شست زیرا اغلب شرکت ها، ماده مخصوصی به تخم مرغ می زنند که باکتری های سطح آن را کاهش می دهد. این ماده از باکتری ها و پاتوژن ها جلوگیری می کند . بنابراین شستن تخم مرغ ها ایده خوبی نیست   مرغ باکتری هایی که در مرغ تازه یافت می شوند بسیار خطرناک هستند – شایعترین آنها سالمونلا است. بسیاری از مردم معتقدند که مرغ خود را قبل از پخت و پز …..


عنوان خبر: سرطان مغز
تاريخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۱

⚠️سرطان مغز چیست؟ سرطان مغز زمانی اتفاق می افتد که سلول های غیر طبیعی در مغز به طور غیرقابل کنترل رشد می کنند. مغز بخشی از سیستم عصبی مرکزی بدن است. ⚠️عوامل خطر سرطان مغز چیست؟ عوامل خطر، به هر موردی که احتمال یک وضعیت خاص مرتبط با سلامت مانند سرطان مغز را افزایش دهد گفته می شود. انواع مختلفی از عوامل خطر وجود دارد که برخی از آنها می توانند اصلاح شوند. لازم به ذکر است که داشتن یک …..


تاريخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

اصلاحات سبک زندگی، از جمله ورزش، و یک رژیم غذایی سالم سرشار از میوه ها و سبزیجات قوی‌ترین موانع در برابر سرطان هستند. مطالعات نشان داده اند که برخی ترکیبات که در ادویه جات یافت می شوند دارای قدرت مبارزه با سرطان هستند.     زنجبیل ریشه تند زنجبیل حاوی خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، و ضد عفونی کنندگی است که به طور موثر با سلول های سرطانی مبارزه می کنند. اثرات ضد سرطانی زنجبیل در مطالعات بالینی مختلف روی …..


تاريخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۱

  مواد غذایی را انتخاب کنید که به شما کمک می کند تا وزن سالم داشته باشید.   هر روز سبزیجات، میوه جات و حبوبات مانند نخود و لوبیا بخورید. از افزودن سس های خامه ای و افزودنی ها اجتناب کنید.   آب بیشتری بنوشید و نوشیدنی های کم شیرین مانند نوشیدنی های غیر الکلی، نوشیدنی های ورزشی و نوشیدنی های با طعم میوه بنوشید.   به جای گوشت قرمز (گوشت گاو و گوشت بره) و گوشت فرآوری شده (گوشت …..