کمک مردمی از طریق موبایل : #10*6*7*

تاريخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۱

انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران   بیست و چهارمین سالگرد تاسیس خود را با حضور   جمعی از خیرین، اساتید و هنرمندان (آقایان بهزاد فراهانی ، مجید قناد و خانم مهتاب نصیرپور   برگزار می نماید.


تاريخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۸

میوه ها و سبزیجات سرشار از مواد مغذی ضدسرطان هستند. هر چه رنگدانه ها بیشتر باشد، مواد مغذی و آنتی اکسیدانی آن ها نیز بیشتر است. هم چنین این مواد مغذی خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهند  و به شما کمک می کنند تا وزن ایده آل داشته باشید. اضافه وزن خطر ابتلا به سرطان های متعدد، از جمله کولون، مری و سرطان کلیه را افزایش می دهد. سعی کنید انواع سبزیجات، به ویژه سبزی های سبز تیره …..


تاريخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۷

🔰سرطان معده از طرق مختلف گسترش مي‌يابد. مي‌تواند از طريق ديواره خود معده به بافت‌ها و اعضاي مجاور راه يابد. همچنين مي‌تواند از طريق غدد عروق لنفاوي گسترش يابد. در مراحل پيشرفته نيز مي‌تواند از طريق خون، ساير اندام و اعضا را درگير كند.     پيشگيري   ☑️- از كشيدن سيگار خودداري كنيد.   ☑️- رژيم‌هاي غذايي شامل غذاهاي دودي، گوشتي و نمك اندود را كمتر مصرف كنيد.   ☑️- به‌ علائم‌ سوءهاضمه‌ كه‌ بيش‌ از چند روز طول‌ …..


تاريخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۴

خنده بر هر درد بی درمان دواست. برنامه ای شاد و مفرح به همراه تکنیک های علمی جهت کاهش استرس و ایجاد فضایی شاد با حضور استاد سعید حمیدی نیا، از باشگاه خنده درمانی تهران زمان: ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ از ساعت ۶ الی ۸ عصر مکان: سالن شهرداری آمل   برای تهیه ورودیه به دفتز انجمن امداد مراجعه نمایید تلفن: ۴۴۲۹۹۳۸۳   با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آملاهدا تندیس سلامت به انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران به دلیل برداشتن گامهای موثر در زمینه سلامت و پیشگیری، این تندیس در برنامه ای از طرف آموزش و پرورش شهرستان و با حضور نمایندگان مرکز بهداشت و ریاست محترم مرکز بهداشت جناب آقای دکتر گران به انجمن اهدا شد  


تاريخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۷

بررسی‌ها نشان می‌دهد تنها در مدت یک سال حدود ۶۲۷ هزار نفر بر اثر ابتلا به سرطان پستان در سراسر جهان جان خود را از دست داده‌اند. با تشخیص به موقع و به‌ کارگیری روش‌های درمانی مناسب، سرطان پستان می‌تواند در گروه بیماری‌های قابل درمان قرار بگیرد. روزنامه تایم در مقاله‌ای در این باره نوشت: اگرچه شیوه قطعی و منحصربفردی برای پیشگیری از سرطان وجود ندارد اما روش‌هایی هستند که با کمک آن‌ها می‌توان از خطر ابتلا به سرطان پستان …..


تاريخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ , ۱۳:۲۳

انار، دارای پلی فنول است انار منبع خوبی از آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان‌ها، رادیکال‌های آزاد را از بدن دفع می‌کنند. رادیکال‌های آزاد از دلایل ایجاد سرطان محسوب می‌شوند. از بین بردن رادیکال‌های آزاد در بدن به معنای جلوگیری از رشد سلول‌های سرطانی در بدن می‌باشد. انار، سرشار از ویتامین سی است بنابراین، باعث بهبود سیستم ایمنی بدن می‌شود. اگر سیستم ایمنی، عملکرد درستی داشته باشد، سلول سرطانی قادر به رشد و تکثیر در بدن نمی‌باشد. بنابراین، انار، انتخاب خوبی …..


تاريخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۶:۳۱

انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران جهت آگاهی بخشی سرطان پروستات بر آن است تا گامی تازه برای غربالگری این بیماری بردارد. از آقایان بالای ۴۵ سال دعوت می شود با داشتن دفترچه بیمه بطور رایگان مورد آزمایش و معاینه پروستات قرار گیرند شماره تماس:  ۳۲۲۰۳۳۶۷ @SHCPI


تاريخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۷

جراحی بخش عمده ای از درمان سرطان تخمدان است. چالش بزرگ برای جراحان، تشخیص نوع بافتی است که برش می دهند. تشخیص یک توده سرطانی از یک توده خوش خیم در تخمدان بسیار دشوار است. دیوید فلپس، جراح سرطان تحقیق بریتانیا در کالج امپریال لندن گفت: “در حال حاضر ما زنانی که دارای توده های مشکوک تخمدان یا لگن هستند را جراحی کامل می کنیم، در این جراحی، رحم، تخمدانها و لوله های فالوپ را کاملا تخلیه می کنیم. دو …..


تاريخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۰

طبق تحقیقات منتشر شده در مجله تحقیقات بالینی سرطان، دانشمندان دریافتند که یک نشانگر در خون می تواند خطر ابتلا به سرطان کلیه را در افراد پیش بینی کند. پیش بینی سرطان کلیه و اقدامات لازم برای درمان، نقش مهمی در افزایش شانس درمان و زنده ماندن بیمار دارد. انجمن سرطان بریتانیا، مرکز جهانی تحقیقات سرطان و موسسات ملی بهداشت ایالات متحده آمریکا ، به عنوان بخشی از تحقیق و مطالعه ، خون ۱۹۰ نفر از افرادی که سرطان کلیه در …..